מלונות בלונדון

ראו מידע כולל קישורים ישירים להזמנה של מלונות בלונדון [מלונות מומלצים במיוחד] לצורך איסוף המידע על בתי המלון המומלצים ביותר בלונדון, ביצענו מחקר יסודי הכולל התייחסות לתגובות והמלצות של תיירים מכל העולם על מלונות בלונדון, כולל תיירים מישראל, את המידע הצלבנו עם פרמטרים של מיקום, מחיר ושרות ואנו מביאים לכם בעמוד זה אפשרות להזמנה של מלונות מומלצים בלונדון בקלות ובפשטות, קיראו את המידע וההמלצות על מלונות בלונדון ובצעו הזמנה ישירה וקלה ללא עמלות הזמנה.

>> ראו הזמנת מלונות בלונדון דרך אתר לונדון הישראלי, כל המלונות של לונדון : מלונות בלונדון

בעיר לונדון יש למעלה מ 1500 מלונות ברמות תיירות שורות, בעמוד זה מופיעים מלונות בלונדון של רשתות מלונות ידועות וגם מלונות בלונדון של בעלים פרטיים וכן מלונות בוטיק קטנים, אנו מתחילים את הרשימה החל ממלונות 5 כוכבים מומלצים בלונדון והלאה לבתי מלון 4-3-2 כוכבים, אם אתם מתכננים נסיעה ללונדון או אנגלה בטווח הקרוב, תוכלו גם לשמור את עמוד מלונות בלונדון של booking hotel למועדפים שלכם, בהתאמה להמלצות שאנו ממשיכים לקבל על בתי מלון בלונדון אנו מעדכנים עמוד מידע זה לפחות אחת לשבוע.

מלונות בלונדון [5כוכבים]

מלון 41
מעטים הם המלונות שמקבלים ציון ממוצע של למעלה מ 9.5 מתוך 10 בכלל בעולם ובמיוחד בלונדון שתמיד לתיירים יש מה להגיד על רמת המלונות שלה, במיוחד בשל סיבה זו נכנס מלון 41 לעמוד מלונות בלונדון שלנו הישר את המקום הראשון, מלון זה זוכה לתשבוחות רבות של תיירים מכל העולם ששהו בו כולל ממספר תיירים ישראלים והוא נכון לשנת 2011-12 המלון המומלץ ביותר שלנו בדרוג 5 כוכבים בלונדון, המיקום המעולה מאחורי ארמון בקינגהם, תנאי התיירות המעולים וגם המחיר היחסית נח למלון ברמתו הופחים אותו לאפשרות המומלצת ביותר בקטגורייה זו. להזמנה, לחצו כאן.

the savoy
לאחר השקעה של לא פחות מ 200 מיליון ליש"ט מלון זה מגיע רק למקום השני של מלונות בלונדון שלנו, מה שאומר שלא את הכל אפשר לקנות בכסף, ועדיין מקום שני מבין למעלה מ 300 מלונות 5 כוכבים בלונדון זה מכובד מאד, המלון בעל המוניטין העולמי עם חללים פנימיים מדהימים בסגנון ארט דקו ועם מסעדה בניצוחו של השף גורדון רמזי, הוא אחד המלונות המפורסמים ביותר בלונדון וגם המיקום שלו פנטסטי ממש על נהר התמזה ו 5 דקות הליכה מ British Museum, בחירה מעולה למלון ברמה גבוהה מאד. להזמנה, לחצו כאן.

Sofitel London St James
רשת סופיטל העולמית ידועה ברמתה הגבוהה ובמלונות הממוקמים במיקומים סטרטגים מנצחים, Sofitel London St James ממוקם במרכז לונדון, 15 דקות הליכה מ Buckingham Palace, ואותו המרחק גם ל Piccadilly Circus ואותו המרחק פחות או יותר גם ל St James’s Park החדרים המואבזרים היטב ובקפדידה כולם כוללים נוף מקסים ואורבני של לונדון, ללא ספק כל בחירה מאחד המלונות 5 כוכבים הללו היא פשוט בחירה מנצחת, לפרטים נוספים והזמנה באינטרנט. להזמנה, לחצו כאן.

מלונות בלונדון [4 כוכבים]

הילטון לונדון טאוור ברידג'
מלון הילטון לונדון טאוור ברידג'  נכנס אצלנו למקום הראשון בקטגוריית מלונות בלונדון בדרוג 4 כוכבים, גם כי המחיר שלו מצויין, גם כי המיקום שלו טוב מאד במרכז לונדון וקרוב לכל האטרקציות וגם כי הוא שומר על אותם הסטנדרטים כבר שנים רבות כיאה לרשת מלונות הילטון העולמית, כשמו המלון שוכן ליד גשר טאוור ברידג על התמזה, אחלה מיקום והוא גם מוצע להזמנה באינטרנט במחיר מעולה וללא עמלות הזמנה. להזמנה, לחצו כאן.

Templeton Place  
מלון זה נכנס לעמוד מלונות בלונדון שלנו לאחר קרב צמוד של הצבעות גולשים עם מלונות נוספים שלא התברגו לרובריקת מלונות מומלצים שלנו, הוא ניצח בזכות המלצות טובות שיקבל בשנה האחרונה 2011, המלון ממוקם מספר דקות הליכרה מארל'ס קורט בלונדון שזה יופי של מיקום בעיר והחדרים בו מודרניים ונוחים ואף גדולים, ללא ספק אחר המומלצים, שאינו הילטון [ לרשת הילטון כמה ממלונות 4 כוכבים מצויינים בלונדון ], ראו גם את המלון הבא, אבל לזה ראו קישור הזמנה. להזמנה, לחצו כאן.

Hilton London Canary Wharf
גם מלון מעולה זה של רשת הילטון נחשב לאחר המלונות המומלצים בלונדון, אורחים רבים של רשת הילטון העולמית הרגילים למלונות 5 כוכבים של הרשת מוכנים להתפשר על כוכב אחד פחות ועדיין שומרים אמונים להילטון העולמי ולנים באחד מבתי המלון שיש להילטון בלונדון, מלון Hilton London Canary Wharf מצוי כ 300 מטר מתחנת המטרו של שמו, יופי של מיקום להגיע ממנו לכל חלק בעיר ונח במיוחד למי שמעוניין להגיע ללונדון לאיצטדיון 02 ARENA לפרטים נוספים וביצוע הזמנ, לחצו כאן.

Apex City of London
קרוב מאד לטאוור ברידג' מצוי מלון apex המעולה, שיכול גם לקבל את המקום הראשון או השני בעמוד מלונות בלונדון שלנו, המלון באמת מעולה וגם המסעדה שלו היא אחת הידועות והמומלצות בלונדון, בנוסף תחנת Tower Hill Tube Station מצוייה ממש סמוך כך שתוכלו להגיע לכל פינה בלונדון בקלות ובפשטות, הוא מוצע גם ביחס לרמתו במחיר הזמנה מצויין באינטרנט. להזמנה, לחצו כאן.

ראו גם : מלונות בברלין