סוכן נסיעות פרטי לאנשי עסקים 24 שעות ביממה

שימו לב אם אתם רק זקוקים לעזרה בהזמנת מלון בחו"ל בשעות הפעילות הרגילות אין צורך להרשם לשרות העסקי, פשוט חייגו אלינו ונשמח לעזור לכם בביצוע הזמנה של מלון בכל מיקום בעולם ללא עמלות שרות או הזמנה, שרות העסקים מתייחס להזמנת שרותי תיירות כוללים : מלון, טיסה, הסעות וגם מעבר לשעות הפעילות הרגילות.

שרות סוכן נסיעות פרטי לאנשי עסקים של בוקינג הוטל מאפשר לאנשי עסקים ליצור קשר עם מוקד ההזמנות של בוקינג הוטל 24 שעות ביממה ולבקש מנציג בוקינג הוטל לבצע הזמנות מידיות של טיסות לכל יעדי העולם, מלונות, ארגון הסעות ושורתים תיירותיים נוספים ברוב מדינות העולם [למעט מספר מדינות ערביות], הדסק של בוקינג הוטל מחובר לכל חברות התעופה בעולם ולאתרי ההזמנות הגדולים בעולם, כמו כן אנו מחוברים למאגר הזמנת המלונות הראשי בעולם ולמגוון גדול של ספקי שרותי קרקע בכל העולם, כך אנו מסוגלים לתת מענה לאנשי עסקים הזקוקים לפתרון מיידי והזמנת שרותי תיירות מעכשיו לעכשיו.

מסלול רגיל : פשוט צרו קשר ללא הרשמה מוקדמת בכל עת שאתם זקוקים לעזרה בהזמנה של טיסה, מלון, הסעה או כל שרות אחר, תתבקשו להשאיר פרטי כרטיס אשראי ופרטי יצירת קשר ותוכלו להעזר במוקד השרות העסקי להזמנת שרותים תירותיים מעכשיו לעכשיו, במסלול זה אנו גובים 8% עמלה מסכום ההזמנות הכולל שיבוצעו, שימו לב שהמסלול מאפשר שינויים וביטולים [אם יהיה צורך] ע"פ התנאים של ספקי השרות השונים מהם אנו רוכשים את השרותים התיירותיים השונים, בביצוע הזמנה דרך המוקד את/ה מאשר תנאים אלה.
לעזרה והזמנה חייגו : 03-6293434 ובקשו את שרות "עסקים רגיל".


מסלול עסקים מתקדם 0% עמלה :
מסלול זה מתאים בעיקר לאנשי עסקים הזקוקים לכמות גדולה של שימוש במוקד ההזמנות שלנו, אז תוכלו ליצור קשר עם מוקד השרות שלנו בכל עת לתקופה של שנה ולבצע הזמנות לכל השרותים התיירותית הנדרשים לכם עם 0% עמלה מצידנו על השרותים שיוזמנו, ההרשמה למסלול זה הינה בתשלום של 8000 ש"ח + מע"מ לשנה כאמור היא מתאימה לאשני עסקים המרבים בנסיעות לחו"ל והזקוקים לסוכן אישי שיטפל להם בכל ההזמנות של טיסות, מלונות והסעות בעולם.
לעזרה והזמנה חייגו : 03-6293434 ובקשו את שרות "עסקים שנתי"

שימו לב : אם אתם לא אנשי עסקים ורק זקוקים לעזרה בהזמנה של מלון בכל מיקום בעולם, ניתן ליצור קשר עם בוקינג הוטל ולבצע הזמנה גם ללא הרשמה לאחד ממסלולי העסקים וללא צורך בתשלום של עמלה, פשוט חייגו בשעות הפעילות 09:00-17:00 לטלפון 03-6206147 ובצעו הזמנה עם נציג שרות.
[שרות זה זמין רק בנושא מלונות בכל העולם, ללא טיסות ושרותי קרקע].

השרות העסקי : פועל 7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה ורק עליו חלים החיובים של 8% או 8000 ש"ח + מע"מ לשנה הוא כולל גם אפשרות של טיסות, השכרת רכב ואו שרותי הסעות בכל העולם.

השרות מוצע ומסופק ע"י קליק גו הפועלים בתחום הזמנת שרותים תירותיים כבר למעלה מ 10 שנים ומפעילים בין היתר קרוב ל 50 אתרי תיירות בישראל.